Форма розсувна, діаметр 16-30 см, висота 20 см

550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6891
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для випікання без дна з регульованим діаметром для випікання кондитерських виробів різного діаметра.
Можливе випікання коржів діаметром від 16 до 30 см.
Висота форми — 20 см.
Форма виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, цей матеріал вважається одним із найбезпечніших для використання в кулінарії.
Форма підходить для використання в духових шафах різного типу. Допускається миття в посудомийних машинах.
Для максимально комфортного процесу випікання рекомендуємо використовувати силіконовий килимок для випікання. Так Ви ніколи не побоюватисямете того, що дно вашого пирога підгорить або витягти його цілим і неушкодженим буде непросто.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Кругла |
| Призначення форми | Для бісквіта |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота стінок | 200 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр форми | від 15 до 30 см |
- Ціна: 550 ₴

