Коробка-тримач для пластикової колби з біркою (без колби та стрічки) "Бантики"

13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11506
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова колба і стрічка до комплекту не входять!
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка виготовлена з мілованого картону. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
Розмір тримача 165*125*105
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 13 ₴

