Коробка-акваріум для кондитерських виробів 30*15*9 см Крафт

44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 677
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для еклерів, зефіру, печива з мілованого картону бурого кольору з вікном. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Тип | Коробка |
| Колір | Крафт |
| Ручки | Немає |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 44 ₴

