Форма для випічки силіконова Ведмедики, 12 шт

119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 790
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір одного виробу:
- висота - 7 см
глибина - 1 см
Планшет - 30 см*25 см.
Переваги використання силіконової форми:
- великий температурний діапазон (від -60 ° C до +260 ° C);
- безпечний матеріал;
Застереження:
- не використовувати силіконові форми безпосередньо на вогні, грилі, конфорці,
- не розрізати продукт у силіконових формах;
- не мити форми металевою губкою,
- готовий виріб легко витягається із силіконової форми.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 260 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Різні кольори |
| Висота стінок | 15 мм |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри ведмедиків | 6 см х 7 см х 1,5 см |
- Ціна: 119 ₴


