Форма для випічки силіконова Мафіни

96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 801
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр - 5,5 см
ВИСОТА- 3,5 СМ
Розмір планшета - 30*17 см
Переваги використання силіконової форми:
- великий температурний діапазон (від -60 ° C до +260 ° C);
- безпечний матеріал;
Застереження:
- не використовувати силіконові форми безпосередньо на вогні, грилі, конфорці,
- не розрізати продукт у силіконових формах;
- не мити форми металевою губкою,
- готовий виріб легко витягається із силіконової форми.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота стінок | 35 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
- Ціна: 96 ₴



