Силіконова форма для морозива та тістечок Ескімо маленька

64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8584
- +380 (99) 731-46-91viber
Силіконова форма Ескімо маленька призначена для виготовлення домашнього морозива Ескімо на паличці і тістечок кейк попс або мусових. За допомогою форми можна зробити оригінальний виріб для свята. Цікаве морозиво або тістечко на паличці порадує і дітей, і дорослих.
Кількість форм на планшеті: 4.
Палички в комплект не входять.
Характеристики:
- температурний діапазон від -40 до +230°С;
- підходить для використання у мікрохвильовій печі, духовці, морозильній камері;
- можна мити та сушити у посудомийній машині
Рекомендація: для видалення жиру з пор силікону форму бажано періодично замочувати в окропі на 10-15 хв.
Розміри форми: 7*3,7 см
Глибина 1,7 см
Розмір планшета: 21,5*8,5 см
Матеріал: харчовий силікон.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота стінок | 17 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для мусових десертів |
- Ціна: 64 ₴



