Коробка-тримач Різнотрав'я для пластикової колби (з колбою)

18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 194220
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка виготовлена з мілованого картону. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
Розмір тримача 130*115*115
В комплект входить колба та бірочка
Пластикова колба-сфера
Внутрішні розміри 92*75мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 18 ₴

