Коробка для кондитерських виробів 225*150*60 мм Губки

21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 194187
- +380 (99) 731-46-91viber
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для еклерів, зефіру, печива з крейдованого картону фіолетового кольору з вікном. Це один з найміцніших матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів. Виріб складається з однієї частини, яка дуже легко збирається в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається й не деформується. Отже, Ваші пряники залишаться не пошкодженими під час транспортування. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
- Ціна: 21 ₴

