Коробка-акваріум для кондитерських виробів 170*80*90 Біла
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для еклерів, зефіру, печива з мілованого картону бурого кольору з вікном. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біла |
- Ціна: 32 ₴


