Коробка-скринька для кондитерських виробів Жовта
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка-контейнер для еклерів, зефіру, печива з крейдованого картону бурого кольору. Це один із найміцніших матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів. Виріб складається з однієї частини, яка дуже легко збирається в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається й не деформується. Отже, Ваші пряники залишаться не пошкодженими під час транспортування. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовта |
- Ціна: 11 ₴



