Кошик для квітів, зефірних та пряничних букетів Червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Любому кондитерові відомо про проблему транспортування кондитерських виробів. У цьому вам допоможе міцна картонна коробка, яку ви можете отримати на нашому сайті. Матеріал, з яку виконано упаковка, — абсолютно чистий і Безпечний для здоров'я.
Увага! реальний відтінок може відрізнятися від кольору, ви бачите на моніторі за допомогою параметрів монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 110 мм |
| Тип | Коробка |
| Повнокольоровий | Так |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
- Ціна: 31 ₴


