Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитеру відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе міцна картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Матеріал, з якого виготовлена упаковка, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 136 ₴


