Коробка картонна для торта 21 см х 21 см х висота 21 см

56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9657
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе міцна картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Тортова коробка з білого крейдованого картону 21 см х 21 см х 21 см із вікном. Це один з найміцніших матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів. Коробка має ручку, що робить транспортування торта набагато зручнішим. Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Повнокольоровий | Немає |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 56 ₴



