Коробка для капкейків біла з вікном, на 1 шт. мілований картон Твій день

9 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9553
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри коробки: 82*82*100
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті.
Коробка на 1 капкейк з мілованого картону, білого кольору з прозорим віконцем. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з двох окремих частин (сама коробка і вкладка), які дуже легко збираються в коробку.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Модель | Твій день |
- Ціна: 9 ₴

