Силіконова форма для євродесертів Овали

177 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7249
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
Муссовий торт - один з найпопулярніших трендів сучасного кондитерського світу. Цей європейський десерт підкорює не тільки ефектною зовнішністю, але і незвичайним поєднанням текстур і безмежністю смакових варіацій. Це той випадок, коли кожен кондитер може проявити свою фантазію. Муссовий торт в ідеалі повинен складатися з кількох важливих шарів знизу-вгору: основа, мус, начинка, покриття (дзеркальна глазур або велюровое покриття). Також в якості окремого шару може включатися хрусткий шар, або крамбл.
Муссові торти приголомшливі, вишукані десерти! Якщо Ви втомилися від великої кількості тіста, жирного крему в тортах і десертах, якщо, банально, хочеться чогось нового, смачного, оригінального, легкого- тоді Вам обов'язково потрібно спробувати муссовий торт!)
Якщо Ви хочете спробувати зробити муссовий торт, то Вам просто необхідно придбати силіконові форми. Які Ви можете придбати у нас в магазині.
Характеристики форми для євродесертів Овали:
На планшеті 4 шт овалу:
- матеріал: 100% силікон;
- чистка ручна або в посудомийній машині;
Рекомендація: для видалення жиру з пір силікону, форму бажано періодично замочувати в киплячій воді (10-15 хв.).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип формы | Фигурная |
| Назначение формы | Для кексов/маффинов |
| Материал | Силикон |
| Конструкция формы | Цельная |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота стенок | 20 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 177 ₴

