Коробка для 1 капкейка "Новорічний віночок" блакитний

12 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 10674
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті.
Коробка для 1 капкейка з крейдованого картону з прозорим віконцем. Виріб складається з двох окремих частин (сама коробка та вкладка), які дуже легко збираються в коробку. Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Цвет | Белый |
| Длина | 82 мм |
| Ручки | Плоские бумажные |
| Наличие прозрачного окна | Да |
- Цена: 12 ₴


