Коробка під Моті 155х215х35 Червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для еклерів, зефіру, печива з мілованого картону білого кольору. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з чотирьох частин, які дуже легко збираються в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається і не деформується. Таким чином, Ваші прянички залишаться не пошкодженими при транспортуванні. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Фактура | Крафт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червона |
- Ціна: 23 ₴


