Коробка подарункова новорічна 52*32*11 см

70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3913
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коробка прекрасно підійде як для оформлення подарункового боксу, так і в якості пакування для новорічних солодощів. Дуже стильна та гарна, створює справді святковий настрій.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Цвет | Голубой |
| Длина | 520 мм |
| Тип | Коробка |
| Ручки | Нет |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Материал | Гофрокартон |
- Цена: 70 ₴

