Коробка для печива, пряників, з вікном, 8 см х 8 см х 3 см, мілований картон

6,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7172
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для еклерів, зефіру, печива з мілованого картону, білого кольору з вікном. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з двох частин, які дуже легко збирається в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається і не деформується. Таким чином, Ваші прянички залишаться не пошкодженими при транспортуванні. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 3 мм |
| Материал | Картон мелованный |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Белый |
- Цена: 6,50 ₴


