Коробка для печива, пряників з вікном, 15 см х 15 см х 3 см чорна

24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8213
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з однієї частини, яка дуже легко збирається в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається і не деформується. Таким чином, Ваші прянички залишаться не пошкодженими при транспортуванні. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
Коробка відправляється у розібраному вигляді.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 3 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Цвет | Черный |
| Длина | 150 мм |
| Тип | Коробка |
| Ручки | Нет |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Материал | Картон мелованный |
- Цена: 24 ₴

