Коробка-контейнер для кондитерських виробів, Крафт 18*12*8 см

10,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6103
- +380 (99) 731-46-91viber
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка-контейнер для еклерів, зефіру, печива з крейдованого картону бурого кольору. Це один із найміцніших матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів. Виріб складається з однієї частини, яка дуже легко збирається в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається й не деформується. Отже, Ваші пряники залишаться не пошкодженими під час транспортування. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бура |
- Ціна: 10,50 ₴

