Подарункова металева коробка "Зима" 15,5*9*5,5* см.

140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9160
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подарункова металева коробка "Зима" 15,5*9*5,5* см.
Ця вишукана кругла коробочка — ідеальне рішення для пакування подарунків. Її ніжний дизайн створює атмосферу свята та тепла, роблячи будь-який сюрприз ще більш особливим.
Коробка має зручну круглу форму, що дозволяє легко розмістити в ній печиво, цукерки, чай, каву або невеликі сувеніри.
Ідеально підходить для новорічних, різдвяних, святкових та інших тематичних подарунків. Може використовуватися як самостійний подарунок або як елемент декору.
Матеріал: метал
Розмір: 15,5*9*5,5* см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Металл |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 155 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 90 мм |
| Узоры и принты | Новогодние |
| Ручки | Нет |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
- Цена: 140 ₴

