Коробка під бенто-торт 170*170*105 Лускунчик
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коробка для бенто-торту з новорічним дизайном - стильна і функціональна упаковка, яка ідеально підійде для створення святкової атмосфери та ефектного піднесення кондитерських виробів.
Виконана з міцного картону з барвистим принтом, вона надійно утримує десерт, зберігаючи його свіжість і цілісність. Дуже добре підходить для невеликих тортів, міні-десертів та інших солодощів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Высота | 105 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Цвет | Синий |
| Длина | 170 мм |
| Ручки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие прозрачного окна | Да |
- Цена: 30 ₴


