Коробка картонная для торта, 16*16*16 см

28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2724
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів.
У цьому Вам допоможе міцна картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті.
Тортова коробка з білого крейдованого картону 16*16*16 см .
Це один з найміцніших матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів. Виріб складається з двох окремих частин, які дуже легко збираються в коробку. Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Полноцветная | Нет |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 160 мм |
| Материал | Картон мелованный |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Крафт |
- Цена: 28 ₴

