Коробка з прозорою кришкою та атласними ручками 21*21*7 см Фуксія

67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1268
+380 (96) 380-40-03
тут є viber
- +380 (99) 731-46-91viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе міцна картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
Увага! реальний відтінок може відрізнятися від кольору, Ви бачите на моніторі через настроювання монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Шнур |
| Колір | Фуксія |
- Ціна: 67 ₴

