Коробка з прозорою кришкою та атласними ручками 27*13*7 см Пудра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. У цьому Вам допоможе міцна картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Матеріал, з якого виготовлене паковання, — абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
Увага! реальний відтінок може відрізнятися від кольору, Ви бачите на моніторі через настроювання монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Шнур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудра |
- Ціна: 57 ₴


