Коробка для 12 капкейків, мілований картон
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті.
Коробка для 12 капкейків з мілованого картону, білого кольору з прозорим віконцем. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з двох окремих частин (сама коробка і вкладка), які дуже легко збираються в коробку.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Ширина | 255 мм |
| Длина | 340 мм |
| Высота | 100 мм |
| Материал | Картон мелованный |
| Ручки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Без вікна |
- Цена: 35 ₴


