Коробка-пенал універсальна для цукерок, печива, зефіру, мілований картон Біла

23 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6902-3
- +380 (99) 731-46-91тут є viber
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для еклерів, зефіру, печива з мілованого картону білого кольору. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з чотирьох частин, які дуже легко збираються в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається і не деформується. Таким чином, Ваші прянички залишаться не пошкодженими при транспортуванні. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 115 мм |
| Длина | 155 мм |
| Высота | 50 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Коробка |
| Фактура | Біла |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Картон мелованный |
| Ручки | Нет |
| Полноцветная | Да |
- Цена: 23 ₴

