Коробка для плитки шоколаду 160*80*15 Тіфані
Будь-якому кондитерові відома проблема транспортування кондитерських виробів. В цьому Вам допоможе картонна коробка, яку Ви можете придбати на нашому сайті. Коробка для плитки шоколаду з мілованого картону з вікном. Це один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються для транспортування продуктів.
Виріб складається з однієї частини, яка дуже легко збирається в коробку. Коробка закривається досить щільно, вона стійка до пошкоджень, не рветься, не прогинається і не деформується. Таким чином, Ваші прянички залишаться не пошкодженими при транспортуванні. Коробки можна використовувати повторно, вони підійдуть для будь-яких цілей.
Матеріал, з якого виконана упаковка, - абсолютно чистий і безпечний для здоров'я.
Коробка відправляється у розібраному вигляді.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 11 мм |
| Материал | Картон мелованный |
| Ручки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Тіфані |
- Цена: 8 ₴


